Komercinių transporto priemonių kelias į elektrifikuotą ateitį
Komercinių transporto priemonių kelias į elektrifikuotą ateitį
Planuojate elektrifikuoti savo sunkvežimių ar komercinių automobilių parką? „Veho“ komanda pasiruošusi Jums padėti kiekviename žingsnyje – nuo planavimo iki transporto priemonių įsigijimo ir efektyvaus naudojimo.
Elektrifikuoti komercinių transporto priemonių parką skatina ne tik aplinkosaugos tikslai, bet ir ekonominės naudos. Lietuva iki 2030 m. siekia trečdaliu sumažinti transporto sektoriaus CO₂ išmetimus, o tam reikalingi konkretūs, efektyvūs sprendimai.
Bendradarbiaudami su „Mercedes-Benz“, mes siūlome modernias elektrifikacijos galimybes, padedančias kurti švarią ir tvarią ateitį. Su „Veho“ Jūsų verslas taps ne tik ekologiškesnis, bet ir pasiruošęs naujos kartos transporto iššūkiams.
Mes siekiame informuoti verslininkus, kaip ateityje keisis prekių ir žmonių pervežimas. Mūsų ekspertai ir kompetentingi partneriai padeda Jūsų įmonei elektrifikuoti transporto priemonių parką – nuo transporto parko planavimo, maršrutų planų ir įkrovimo infrastruktūros iki parko naudojimo. Taip pat suteikiame Jums reikalingus įrankius optimaliam transporto parko valdymui, stebėjimui ir ataskaitų teikimui.
Lietuvoje yra vystoma sunkiosios technikos elektromobilių įkrovimo infrastruktūra. Šiuo metu Europos Sąjungos parama prisideda prie viešai prieinamų įkrovimo punktų sunkiajai elektrinei technikai įrengimo, o šiais metais finansavimas skirtas ne mažiau kaip 30 tokių įkrovimo stotelių. Tai yra dalis „Naujos kartos Lietuva“ plano, kuriuo siekiama plėtoti elektromobilių infrastruktūrą ir mažinti transporto sektoriaus taršą šalyje. Kaip akceleratorius veikia ES reglamentas AFIR (Alternative Fuels Infrastructure Regulation), kurio tikslas – užtikrinti pakankamą įkrovimo punktų skaičių tiek privačių vairuotojų, tiek įmonių poreikiams.
Pagal reglamentą lengvųjų ir sunkvežimių, sveriančių mažiau nei 3,5 tonos, įkrovimo stotelės iki 2025 metų pabaigos magistraliniuose keliuose turi būti ne rečiau kaip kas 60 kilometrų. Nuo 2025 metų tas pats galioja ir sunkvežimių, kurių svoris didesnis nei 3,5 tonos, įkrovimo stotelėms. Siekiama, kad visas tinklas būtų padengtas iki 2030 metų pabaigos. Be to, įkrovimo stotelės turi būti įrengtos prižiūrimose automobilių stovėjimo aikštelėse ir miesto mazguose.
Atraskite elektrifikacijos galimybes jau šiandien – pasikliaukite „Veho“ ekspertų patirtimi!
Nėra paieškos rezultatų
Nėra paieškos rezultatų